PRELIX PÁRAMENTESÍTŐ 500ML, SZÓRÓPISZTOLYOS
Márka: Prelix
|
Cikkszám: 241195
Ingyenes szállítás
febr8kuponkóddal!
Készleten 23 áruházban
Készletinformáció
1
Praktiker plusz kártyával akár 10%-kal olcsóbban vásárolhatod meg.
Részletek


A készítmény hatóanyaga megakadályozza a szélvédők, tükrök, ablakok, szemüvegek bepárásodását és homályosodását. A szélvédő belső felületéről eltávolítja a dohányfüst és más szennyeződések okozta fátyolosodást.
Használata: Állítsuk a szórópisztoly fúvókáját a kívánt állásba, rázzuk fel a flakont és 15-20 cm távolságból porlasszuk a tiszta, száraz, lehetőleg szobahőmérsékletű felületre egyenletes, vékony rétegben! Fél perc száradás után a felületet töröljük tisztára puha, száraz ruhával vagy papírkendővel! Járművek esetén célszerű csak a vezető szempontjából fontos üvegfelületet kezelni. A készítmény hatékonysága a kezelt felület pára- és homályosodás-mentességét hetekig is biztosítja az igénybevételtől függően. Festett felületre ne kerüljön, mert foltosodást okozhat! A készítmény a felületről vízzel eltávolítható!
Különféle szórópisztolyok használata: A szórófej elforgatásával állíthatja be a zárva, sprayszórás, pontszórás funkciót. Habosítórácsos szórópisztoly esetében: habosító előtét becsukva - habosítás, habosító előtét kinyitva - normál üzemmód. A véletlenszerű kiszórás, kifolyás elkerülése érdekében használaton kívül tartsa zárt állapotban a szórófejet! Fagyveszélyes! Tárolás: 0 és 40°C között.
Szín:rózsaszín
Kellékszavatosság:2 év
Mennyiségi kiszerelés:0.5 l
Termék méret magasság:26 cm
Termék méret szélesség:10 cm
Termék méret mélysége:4 cm
Hibát találtál az oldalon vagy a termék leírásában?








