HYUNDAI AKKUS KERÉKKULCS AKKU NÉLKÜL HYD-300BL-20V
Márka: Hyundai
Cikkszám: 430070
  • Akkufeszültség: 20 V
  • Teljesítmény: 700 W
  • Hangnyomásszint, zajszint: 98 dB
  • Max. fordulatszám: 2500 ford/perc
  • Max. forgatónyomaték: 300 Nm
  • Sebességfokozatok száma: 2 db
  • Szín: Kék
  • Tokmánytípus, befogható méret: Külső négyszög
  • További termékjellemzők
icon
Készleten 20 áruházban
Készletinformáció
1
Praktiker plusz kártyával akár 10%-kal olcsóbban vásárolhatod meg.
Részletek
Termékjellemzők
Vásárlói vélemények
Jótállás, szavatosság
Csomagolási és súly információk
Dokumentumok, felelős személy
A Hyundai HYD-300BL-20V akkumulátoros kerékkulcs  ideális eszközként szolgál mindazok számára, akik gyorsan és megbízhatóan szeretnék elvégezni a kerékcsere és egyéb szerviz munkálatokat. A 700 W-os teljesítménye és a 1900/2500 fordulatszám/perc garantálja a könnyed munkavégzést keményebb csavaroknál is. A maximális 300 Nm nyomatéknak köszönhetően a kerékkulcs képes erős rögzítések lazítására és meghúzására is. A 1/2"-os szerszámbefogó stabilan tartja a szerszámokat. 7,836 m/s2 vibrációs értéke minimalizálja a kézre ható rezgést, így hosszabb használat esetén is kényelmet biztosít. Viszonylag kis súlya könnyedén kezelhetővé teszi a szerszámot, miközben nem befolyásolja annak teljesítményét. Mindez 20 V-os működési feszültséggel párosul, amely a hosszú üzemidőt és folyamatos erős működést biztosít.
Az akkumulátor és a töltő nem tartozék!
Kellékszavatosság:2 év
Kötelező jótállás:2 év
Akkufeszültség:20 V
Teljesítmény:700 W
Max. forgatónyomaték:300 Nm