SUPRALUX ORKÁN 3in1 PROFI 2,5L JELÖLŐSÁRGA RAL1003
Márka: Supralux
|
Cikkszám: 411719
Ingyenes szállítás
febr8kuponkóddal!
Kifutó termék, csak a készlet erejéig kapható. A készletek áruházanként eltérőek lehetnek.
Készleten 10 áruházban
Készletinformáció
1
Kifutó termék, csak a készlet erejéig kapható. A készletek áruházanként eltérőek lehetnek.
Praktiker plusz kártyával akár 10%-kal olcsóbban vásárolhatod meg.
Részletek


SUPRALUX ORKÁN 3in1 PROFI alapozó, korróziógátló és fedőfesték egyben. Vas, acél, horganyzott acél felületekre. Kapuk, oszlopok, konténerek, gépalkatrészek festésére. Beltéri és kültéri fémszerkezetek festésére ajánlott. Alumínium felület festése esetén Supralux Tiszakorr vas és könnyűfém alapozó ajánlott.
Fényesség:Selyemfényű
Felhasználási mód:A festés előtt a festendő felületet készítse elő: legyen tiszta, száraz, egyenletes, valamint por- és zsírmentes. A festendő felületet érdesítse meg a jobb tapadás érdekében. Érdesítés (csiszolás) után ne felejtse el a megfelelő portalanítást! A laza, pergő, máló régi festékbevonatok maradványait teljesen el kell távolítani felületről. Drótkefével távolítsa el a laza festékréteget, pergő rozsdát, majd csiszolással távolítsa el a sérült bevonat maradékát, a szennyeződéseket és a zsíros lerakódásokat. Fémtiszta felületen lakkbenzines hígítós rongyot, míg festett felületen mosószeres zsírtalanítást használjon. Öblítse le vízzel, majd hagyja megszáradni. A felület legyen egyenletes, az esetleges szabálytalanságokat töltse fel a megfelelő tapasszal. Ajánlott tapaszok: Supralux Mestertapasz, Supralux Polyester tapasz. A felületet tapaszolás után is érdesítsen, portalanítson. Ahol lehetséges, mindig nedves csiszolást kell alkalmazni. Dolgozzon ecsettel, hengerrel, vagy airless szórással. Válasszon minőségi festőszerszámokat, minőségi ecsetet. Hengerelés esetén a 4 mm-es velúrhenger ajánlott.
Ellenállóság:Kiváló korróziógátló hatás, magas szárazanyag tartalom. Jól ellenáll a nedvességnek. Nem tartalmaz nehézfémeket.
Száradási idő:3 óra
Alapozó:Supralux Tiszakorr ajánlott.
Javasolt rétegszám:2-3 réteg
Kiadósság:13 m2/l
Hígíthatóság:Ne hígítsuk! Csak szükség esetén: Supralux H-100 szintetikus hígító max. 5%-ban.
Tárolás:+10'C és +28'C között °C
Szín:RAL1003 jelölősárga
Átfesthetőség:18 óra
Kellékszavatosság:2 év
Kiszerelés:2.5 liter
Termék méret szélesség:17 cm
Termék méret mélysége:17 cm
Termék méret magasság:16 cm
Hibát találtál az oldalon vagy a termék leírásában?










