Oldal tetejére

Kapcsolattartók

Vegye fel a kapcsolatot tanácsadóinkkal, akik felmérik igényeit és segítenek a leghatékonyabb ütemezés és legkedvezőbb árak kialakításában!

Budapest és környéke

Budapest, Bécsi út
Budapest, Váci út
Tóth Margit 

+36-70/370-3211 
tothm@praktiker.hu
_______________________________
Budapest, Mester utca
Papp Zoltán 

+36-70/370-3011 
pappz@praktiker.hu
_______________________________
Budapest, M3
Heizer-Venes Géza 

+36-70/370-2109
heizerg@praktiker.hu
_______________________________
Budaörs (M1-M7)
Vecsés (Market Centrál)
Tóth István Béla 

+36-70/434-4009 
tothi@praktiker.hu
Nyugat-Magyarország

Győr
Udvardi Róbert
+36-70/370-2664

udvardir@praktiker.hu
_______________________________
Esztergom
Székesfehérvár
Drahos Dorisz
+36-70/434-4109

drahosd@praktiker.hu
_______________________________
Szombathely
Zalaegerszeg
Podlovics Péter
+36-70/370-3609

podlovicsp@praktiker.hu

Kelet-Magyarország

Debrecen
Nyíregyháza
Zöldiné Dede Erika
+36-70/370-2409

zoldinee@praktiker.hu
________________________________
Miskolc
Alföldi Norbert
+36-70/370-2909

alfoldin@praktiker.hu

Dél-Magyarország

Békéscsaba
Szeged
Laczi Zsolt
+36-70/370-2509

laczizs@praktiker.hu
_______________________________
Kaposvár
Hadai Péter
+36-70/370-2209

hadaip@praktiker.hu
_______________________________
Kecskemét
Szolnok
Nyírádi András
+36-70/370-2709

nyiradia@praktiker.hu
_______________________________
Pécs
Hadai Péter
+36-70/370-2209

hadaip@praktiker.hu
  • Bankkártyás fizetés

    Egyszerű, pontos, gyors, biztonságos megoldás és ráadásul kényelmes is!
  • Áruházi átvétel

    Az Ön által kiválasztott áruházunkban személyesen átveheti megrendelését.
  • Fogyasztóbarát

    Fogyasztói jogról közérthetően. Rajzos tájékoztató az Ön jogairól!
  • Kérdése van?

    Ügyfélszolgálatunk készséggel áll rendelkezésére!
  • Törzsvásárlónk

    Használja ki Ön is a Praktiker Plusz Törzsvásárlói Programunk előnyeit!
  • Országos szállítás

    Gyors és biztonságos. Termék kiszállítás az ország bármely területére.